Студенти юридичного факультету МЕГУ ознайомились з роботою судових медичних експертів

В рамках проходження тижня юридичного факультету, студенти 2 курсу юридичного факультету МЕГУ відвідали Комунальний заклад «Рівненське обласне бюро судово-медичної експертизи» Рівненської обласної ради.

Студентів ознайомили з видами судово-медичних експертиз, які проводить комунальний заклад та на практиці показано механізми завдання травм особі, які встановлено при здійсненні розтину трупа.

Вказаний виїзд здійснено з метою закріплення знань студентами з навчальної програми « Судові експертизи».