Студенти юридичного факультету виїхали на юридичний пікнік

Сьогодні, 14 жовтня, в рамках проходження тижня юридичного факультету, студенти та викладачі юридичного факультету виїхали за межі міста Рівне на юридичний пікнік.

Під час виїзду викладачі здійснили комплексне опитування студентів з основних юридичних дисциплін. Студенти вирішували складні юридичні завдання, пов’язані з прогалинами законодавства.

Приготування страв «на вогні» численні конкурси та цікаві спортивні розваги розбавили «важкі юридичні будні навчання».

Кращих студентів та переможців спортивних конкурсів заохочено деканом юридичного факультету.