Студенти магістратури педагогічного факультету спеціальності 013 «Початкова освіта» взяли участь у Міжнародних наукових конференціях, які проходили за рубежем

Здобувачі магістратури педагогічного факультету спеціальності 013 «Початкова освіта» взяли участь у Міжнародних наукових конференціях, які проходили за рубежем (Італія, Швеція, Нідерланди):

V International Science Conference «Theoretical and scientific bases of development of scientific thought», February 16 – 19, 2021, Rome, Italy (Люмах І.П.),

VI International Science Conference «Trends and directions of development of scientific approaches and prospects of integration of Internet technologies into society», February 23 – 26, 2021, Stockholm, Sweden (Дмитрук І.А.)

III International Science Conference «Using the latest technologies», February 26 – 27, 2021, Groningen, Netherlands (Мартинюк О.В.)

Адміністрація педагогічного факультету (директорка ІПО доц. Пагута Т.І., деканеса доц. Сойко І.М., завідувачка випускової кафедри проф. Красовська О.О., наукова керівниця доц. Мельничук Л.Б.) щиро вітають студентів з успішною апробацією їхніх наукових здобутків та зичать їм подальших успіхів на науково-педагогічній ниві.