МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Студенти МЕГУ показали високі результати на Національному чемпіонаті України з легкої атлетики

Національний чемпіонат України з легкої атлетики у місті Луцьк успішно завершився для спортсменів Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука.

Наша студентка Світлана Жульчик вдруге підтвердила норматив майстра спорту та виборола срібну медаль з бігу на 800 метрів. Ще один юніор по віку Ярослав Голуб серед однолітків зумів стати другим одразу на двох дистанціях – 400 та 200 метрів.

Чемпіоном України став Дмитро Романюк, який встановив рекорд області з бігу на 400 метрів з бар`єрами.

Карантин та відсутність постійних тренувань не завадили цьогорічній випускниці Катерині Климюк стати другою на дистанції у 400 метрів. А чемпіонкою на цій дистанції стала ще одна випускниця МЕГУ – Анна Ярощук-Рижикова.

Зусилля командної роботи дозволили Рівненській області стати восьмою у командному заліку.