Студенти опановують техніку пошуку роботи

Дводенний навчальний тренінг «Техніка пошуку роботи» розпочали провідні фахівці Рівненського обласного центру зайнятості для студентів випускних курсів Рівненського коледжу економіки та бізнесу. Захід став вже традиційним та щорічно проводиться на економічному факультеті Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука.

Провідні фахівці відділу організації профорієнтації Олеся Панасюк та Тетяна Фінкевич сьогодні розповіли майбутнім випускникам про можливості організації пошуку роботи та перші кроки, які допоможуть не загубитися на ринку праці й знайти цікаву та високооплачувану посаду. За допомогою завжди можна звернутися до спеціалістів Центру зайнятості, але заздалегідь складений план та наявність резюме допоможуть впоратися із непростим завданням власними силами.

Відкриваючи захід, декан економічного факультету, кандидат економічних наук Констянтин Артюшок особливо наголосив на тому, що кожен випускник коледжу може продовжити навчання в університеті, навіть якщо має бажання змінити спеціальність та розвиватися у новому напрямку.