Студенти педагогічного факультету обрали улюблене українське слово

З нагоди Міжнародного дня рідної мови студенти педагогічного факультету протягом тижня згадували і записували найулюбленіші українські слова.

Майбутні вихователі та вчителі зазначили, що улюбленими словами в українській мові для них є: сонечко, серденько, мама, любов, калина, ненька, родина, натхнення, файно, мріяти,  честь, виклик, гідність, турбота, віра, незламність, милосердя, усмішка та інші.

А трійку найулюбленіших слів студентів педагогічного факультету очолили слова: кохання (22), щирість (5) та щастя (4).