Студенти педагогічного факультету відвідали благодійну виставу

Студенти педагогічного факультету спеціальностей 012 «Дошкільна освіта», 013 «Початкова освіта», 053 «Психологія»  відвідали благодійну виставу "O,Котики" від Рівненської «Школи театрального  мистецтва», яка відбулася у Рівненському театрі ляльок 9 червня, в середу о 15.00.

Виручені кошти було використано на лікування для Новосад Софійки – дівчинки раннього віку, яка має важкі судоми і постійно потребує дороговартісних препаратів та курсів реабілітації.

Щиро вдячні нашим студентам за теплоту їхніх сердець та небайдужість.