Студенти та викладачі ОП 014 Середня освіта. «Мова і література (англійська)» взяли участь у вебінарі “Digital Literacy for Ukrainian Students”

Certiport – це американська компанія, яка є одним з наймасштабніших розробників
міжнародних сертифікаційних іспитів у сфері цифрових технологій та бізнес - комунікацій, найбільший світовий провайдер комп'ютерних сертифікацій Certiport та Dinternal Education поінформували учасників вебінару, як швидко та якісно отримати супер важливі навички цифрової грамотності, підтверджені міжнародним сертифікатом, розкрили тему сучасних тенденцій та інструментів, що допоможуть студентам зробити перший впевнений крок до успішної кар'єри.
Зокрема, студентів та викладачів ОП 014 Середня освіта. «Мова і література (англійська)» найбільше зацікавила програма Microsoft Certified Educator
(Technology Literacy for Educators- 21st Century Learning Design) - програма професійного розвитку та сертифікації освітян, яка підтвержує, що вчитель:
- уміє використовувати цифрові навички в процесі викладання;
- має базове розуміння освітніх інструментів Microsoft;
- можє продемонструвати, як успішно впроваджувати сучасні технології в роботі з учнями та студентами;
- знає, які освітні інструменти Microsoft допомагають розвивати конкретні навички 21-го століття.
Сертифікат Microsoft Certified Educator підтверджує уміння викладачів використовувати інструменти, які допомагають керувати передовою інтеграцією інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) в навчальний процес, а також закрити прогалини в знаннях в області сучасних освітніх технологій.