МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Студенти третього курсу розробили унікальні програмні концепції телеканалів

    На третьому курсі під час занять з прямоефірного телевізійного мовлення під керівництвом кандидата наук з соціальних комунікацій Смуся Андрія Григоровича майбутні журналісти-телевізійники вчились розробляти програмні концепції власних телевізійних каналів.

    Як розповів Андрій Смусь, «творчій уяві та студентському креативу просто хочеться аплодувати стоячи, адже в основу програмних форматів майбутніх телевізійників лягло те, що хоче бачити на екранах власних телевізорів сучасна молодь». 

      Так, студентка Уляна Тимощук вважає, що супутниковому телебаченню бракує англомовного українського телеканалу, який би висвітлював у своєму етері молекулярний світ (Дивіться файл №1).

Концепція власного телевізійного каналу M&W

А студентка Анастасія Капранчук потурбувалась про чоловічу половину планети, розробивши для них програмну концепцію телеканалу під назвою «BemenTV». (Дивіться файл №2).

Концепція власного телевізійного каналу BemenTV

    «Більш ніж переконаний, що такий творчий потенціал неодмінно знайде своє місце в етерах майбутніх телеканалів не лише України, а й всього світу. Адже міжнародний статус нашого вишу  вимагає цього і враховує це на заняттях зі студентами», -  підсумував Андрій Смусь.