Стипендіальна програма в Баварії для студентів магістратури та докторів наук

Вільна держава Баварія запрошує взяти участь в  однорічній стипендіальній програмі для студентів Центральної, Східної та Південно-Східної Європи на 2021/22 навчальний рік через BAYHOST. Випускники з Болгарії, Хорватії, Чехії, Угорщини, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччини та України мають право подати заявку.

Стипендії призначені для фінансування аспірантури (тобто магістерських програм) та докторів наук в баварських вищих навчальних закладах. Щорічні стипендії можуть бути продовжені вдвічі до 3 років; стипендія становить 853- € на місяць. Також можуть бути профінансовані однорічні навчання в Баварії в рамках доктора наук у країні.

Додаткову інформацію можна знайти на веб-сайті BAYHOST.

Кінцевий термін подання заявок на перший раз - 1 грудня 2020 року.

Контакти:

Катрін Доппе