МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Сучасні методи організації управління підприємством обговорили на економічному факультеті МЕГУ

Сучасні методи організації управління підприємством обговорили під час он-лайн лекції здобувачі освітньої програми «Менеджмент організацій» з випускником економічного факультету, засновником та директором підприємства «СТАЛЬ-М», заступником голови правління громадської організації «Асоціація працівників будівельної галузі міста Рівне та Рівненської області», успішним головою Рівненської обласної державної адміністрації у 2016-2019 роках – Олексієм Віталійовичем Муляренком.

На реальних прикладах з власного управлінського досвіду доповідач познайомив учасників лекції з поняттям цінності кінцевого продукту, етапами розробки організаційної схеми компанії та її складовими елементами, системами і формами мотивації працівників, особливостями стратегічного та оперативного планування діяльності бізнесу у сучасних умовах.

Відповідаючи на запитання слухачів Олексій Віталійович поділився власним поглядом на ключові навички і компетентності, що допоможуть здобувачам вищої освіти стати успішними управлінцями та допоможуть знайти перше місце роботи.

Щиро вдячні Олексію Віталійовичу за цікаву та інформативну лекцію!

YouTube