СВЯТО «Мова наша ‒ УКРАЇНСЬКА!» ПРОВЕЛИ ДРУГОКУРСНИКИ – МАЙБУТНІ ВЧИТЕЛІ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Досконале володіння мовними засобами, дотримання норм сучасної української мови та мовленнєвого етикету, уміння впливати словом та віртуозно відтворювати експресивно-емоційний зміст художніх творів – основні компоненти професійного мовлення вчителя початкової школи.

Другокурсники педагогічного факультету спеціальності 013 Початкова освіта, як підсумок вивчення  курсу «Основи культури і техніки мовлення вчителя початкової школи», підготували і провели свято «Наша мова ‒ УКРАЇНСЬКА!», під час якого звучали пісні про мову, лунали поезії Тараса Шевченка та інших класиків української літератури.

«Найбільша цінність українського народу – це його мова, ота багата скарбниця, в яку народ вкладає і своє давнє життя, і свої сподівання, розум, досвід та почуття» – наголосили студенти,  майбутні вчителі початкової школи і закликали шанувати мову – безцінний скарб українців, як батька і матір, родину і Батьківщину!