Свіжий випуск газети “Сьомий поверх” чекає читачів

Спеціальний випуск квартальника "Сьомий поверх" вже доступний для перегляду. Номер містить інформацію про усі факультети, що функціонують в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем`янчука та готові приймати абітурієнтів до великої і дружньої родини.

Можна ознайомитися також із цікавинками нашого університету, позааудиторними заняттями та студентськими ініціативами.

Газета сьомий поверх СПЕЦВИПУСК 2020 року