Тренінг для майбутніх абітурієнтів до ЗНО в м.Ізяслав

в рамках профорієнтаційної поїздки викладачів історико-філологічного факультету доц. Кочмар Д.А., доц. Миронюк В.М., доц. Лопацької Н.М. до Ізяславського району Хмельницької області, на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. N5 ім. О.П. Онищука, гімназія» доц. кафедри романо-германської філології, завідувач кафедри іноземних мов Кочмар.Д.А., провела для одинадцятикласників Ізяславського району консультацію-тренінг з підготовки до ЗНО з англійської мови.

Викладач ознайомила присутніх учнів-випускників із програмою і дорожньою картою підготовки до ЗНО, специфікою тестів та особливостями тестових технологій.
Бажаємо одинадцятикласникам-майбутнім абітурієнтам успіхів!