Твори Лесі Українки різними мовами світу у виконанні студентів спеціальності 014 Середня освіта. Мова і література (англійська)

Леся Українка знала 7 мов: крім української та російської, ще французьку, німецьку, англійську, польську та італійську. Вона читала європейську літературу в оригіналі, багато перекладала. Твори Лесі Українки – як поетичні, так і драматичні –перекладені французькою, англійською, німецькою, польською, угорською, болгарською, білоруською, кримськотатарською, грузинською, даргинською, естонською, латиською (латвійською), російською, мовою есперанто.

З нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки студенти 1-4 курсів ОП «014 Середня освіта. Мова і література (англійська)» читають вірші поетеси англійською, німецькою та польською мовами.