У МЕГУ традиційно писали Всеукраїнський диктант національної єдності

З метою єднання навколо мови 8 листопада у МЕГУ викладачі та студенти  писали ХІХ Всеукраїнський  радіодиктант національної єдності, присвячений Дню української писемності та мови. Мовну акцію в університеті організували викладачі кафедри української мови та літератури Брильова Л. Є., Шкабаріна М. А.

Учасниками заходу стали проректор з навчально-методичної роботи Мединська Н. М., декан історико-філологічного факультету Груба Т. Л., завідувач кафедри української мови та літератури Назарець В. М.

Цьогоріч  у текст внесено кілька елементів  нової редакції чинного правопису. Диктант можна було перевірити вже через 15 хвилин після написання. Усі присутні успішно  перевірили свій рівень грамотності й володіння українською мовою.