МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

У МЕГУ розпочалася міжнародна науково-практична конференція

Сьогодні у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем'янчука стартувала Міжнародна науково-практична конференція "Проблеми та перспективи розвитку вищої школи та економіки в ХХІ столітті". Розпочали масштабний науковий захід ректор університету, доктор педагогічних наук, професор Анатолій Дем'янчука та голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Коваль, які звернулися до студентів та науковців із напутніми словами й налаштували усіх на продуктивну працю.

У зв'язку із карантинним станом в нашій державі, конференція відбувалася у форматі онлайн-зустрічі. Однак цей факт ніяк не вплинув на продуктивність праці усіх, хто долучився до наукового обговорення проблемних питань у різних галузях науки.
Впродовж двох днів науковці з України, Польщі, Угорщини, Бельгії, Іспанії, Білорусі, Чехії та Словаччини представлятимуть свої наукові доробки та долучатимуться до аналізу широкого спектру наукових розвідок. 
YouTube