У МЕГУ розпочалася міжнародна науково-практична конференція

Сьогодні у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем'янчука стартувала Міжнародна науково-практична конференція "Проблеми та перспективи розвитку вищої школи та економіки в ХХІ столітті". Розпочали масштабний науковий захід ректор університету, доктор педагогічних наук, професор Анатолій Дем'янчука та голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Коваль, які звернулися до студентів та науковців із напутніми словами й налаштували усіх на продуктивну працю.

У зв'язку із карантинним станом в нашій державі, конференція відбувалася у форматі онлайн-зустрічі. Однак цей факт ніяк не вплинув на продуктивність праці усіх, хто долучився до наукового обговорення проблемних питань у різних галузях науки.
Впродовж двох днів науковці з України, Польщі, Угорщини, Бельгії, Іспанії, Білорусі, Чехії та Словаччини представлятимуть свої наукові доробки та долучатимуться до аналізу широкого спектру наукових розвідок.