МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

У міжнародному інформаційному тижні програми ЄС Еразмус+ в Україні взяли участь представники МЕГУ ім. академіка Степана Дем’янчука

Стартував інформаційний тиждень програми ЄС Еразмус+ в Києві. До неї долучилися представники  Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука.

Під керівництвом доктора наук із соціальних комунікацій, декана факультету журналістики МЕГУ Ольги Мітчук делегати від МЕГУ взяли участь в унікальній платформі, що об’єднує вітчизняні університети у прагненні до вдосконалення через інтернаціоналізацію та Європейську інтеграцію в галузі освітнього простору.

Зауважимо, що міжнародний інформаційний тиждень програми Еразмус+ в Україні відбувається у рамках Програми Європейського Союзу у сфері освіти, професійного розвитку, молоді та спорту (2014 – 2020 рр.).

YouTube