У Міжнародний день захисту дітей працівники юридичного факультету відвідали дітей, які опинились у складних життєвих умовах

Мабуть, не має такої дитини, яка в дитинстві не любила слухати казки про те, як добро перемагає зло. Мабуть, виростаючи, в душі ми залишаємося все тими ж дітьми і віримо, що добрі справи допоможуть зміни цей часто несправедливий та жорстокий світ. А несподівані добрі вчинки – це наші цілеспрямовані спроби зробити кращим день іншої людини.

Сьогодні працівники юридичного факультету подарували таку радість для 5-ьох діток з КЗ "Тучинська спеціальна школа І-ІІ ступенів" Рівненської обласної ради, які зможуть влітку оздоровитися у одному з дитячих таборів у Закарпатській області.