У рамках співпраці з Window on America студенти спеціальності «Мова та література (англійська)» відсвяткували Halloween

Минулого тижня студенти 1 курсу спеціальності «Мова та література (англійська)» історико-філологічного факультету взяли участь у святкуванні Halloween у центрі «Window on America Rivne».

Всесвітньо відоме свято  бере початок від кельтського фермерського фестивалю Samhain та знаменує кінець сезону збору врожаю і початок зими. Студенти відвідали засідання English Club, історичний урок та майстер-клас з виготовлення атрибутики. На засіданнях клубу розповідали страшні містичні історії, згадували відомих письменників, які описували жахи в своїх творах (Stephen King, Nathaniel Hawthorne), практикували тематичну лексику.