У Спеціалізованій вченій раді по захисту докторських дисертацій працювала декан факультету журналістики

Декан факультету журналістики, доктор наук із соціальних комунікацій, професор Ольга Мітчук брала участь у роботі Спеціалізованих вчених рад із захисту докторських та кандидатських дисертацій у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Цікаві наукові розвідки збагатили науку про соціальні комунікації глибоким розглядом соціальної реклами, історії функціонування партійної преси та комунікаційної моделі українського медіапростору.