МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Участь у профорієнтаційному проекті «ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ»

Студенти та викладачі Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука Коваль Л.А., Калько А.Д., Глушкова Т.С., Басюк Т.О. та Яроменко О.В. підтримали ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ПРОЕКТ «ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ».

Фінал інноваційного проекту з профорієнтації для учнівської молоді відбувся 21 лютого за підтримки Обласного центру зайнятості.  Боротьбу вели п’ять команд з Рокитнівського, Березнівського, Гощанського, Демидівського районів та м.Рівне. Перемогу виборола команда «Вільний вітер» Синівської школи Гощанського району. Переможець представлятиме Рівненську область у міжрегіональному проекті «ПрофіКемп», який відбудеться у Херсоні у травні-червні 2019 року.

 

YouTube