МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

УКРАЇНСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ НА ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

«Є у нашого народу чудова традиція – збиратися на вечорниці. Довгими зимовими вечорами молодь збиралася разом відзначити свята, відпочити, повеселитися. Дівчата одночасно виконували деяку роботу – пряли, шили, вишивали.

Віддаючи шану минувшині, беручи все найкраще у наше сьогодення, ми відроджуємо те найдорожче, що є в народі – його пісню, мову, історію, звичаї. Тож запрошуємо вас на вечорниці…» – такими словами розпочалося етнокультурне свято «Українські вечорниці», яке влаштували студенти 3 курсу спеціальності «Дошкільна освіта».

Яскраве дійство дозволило зазирнути в минуле нашого українського народу, показало красу його традицій, звичаїв та обрядів, відкрило перед учасниками та гостями дотепність, мудрість та гумор українців.

«Майбутні вихователі закладів дошкільної освіти, які  незабаром підуть на практику, продемонстрували ґрунтовні знання зимових народних свят, звичаїв та обрядів. Народні пісні, веселі конкурси, смачне частування та неповторний національний колорит подарували учасникам і глядачам гарний настрій, здоровий сміх та позитивні емоції» – зазначила директор Інституту педагогічної освіти доцент Пагута Т.І.

         Студенти привітали всі присутніх із прийдешніми святами та побажали:

«Нехай ваша хата, всім буде багата:

І хлібом, і сіллю й великим добром,

Хорошими дітьми і міцненьким здоров’ям,

І піснею, й сміхом, й сімейним теплом.

І ще вам бажаємо, щоб ви не хворіли,

Душею і серцем були молоді.

До рідного краю любов’ю горіли

І користь приносили рідній землі!»

YouTube