Українсько-російсько-англійський термінологічний словник вперше у нашій країні

Професор, доктор географічних наук Калько Андрій Дмитрович та доцент кафедри іноземних мов Скребкова Марина Анатоліївна презентують Короткий термінологічний українсько-російсько-англійський гірничий словник.

Авторами здійснена обережна спроба в короткій формі але достатньо детально висвітлити розмаїття української гірничої термінології на тлі усталених відповідників з російської та англійської мов.

На даний час немає якісних україномовних підручників або посібників з курсів гірничих, географічних та економічних дисциплін для освітніх закладів різних рівнів акредитації. Української гірничої термінології досі не існує. Застарілі радянські, або, більш-менш сучасні, російськомовні підручники не відповідають сучасним вимогам за формою і наповненістю змістом.

Українсько-російсько-англійський термінологічний словник містить більше ніж 2670 термінів і словосполучень і буде без сумніву корисним для студентів і викладачів гірничих, геологічних, географічних, економічних, філологічних та інших факультетів і спеціальностей.