МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Урочиста посвята в студенти в МЕГУ!

Студенти та професорсько-викладацький склад університету відсвяткували початок нового навчального року. Першокурсники отримали студентські квитки та познайомилися з професійналами, які навчатимуть їх впродовж найближчих чотирьох років.
До привітань новачків та старших членів студентської родини приєдналися творчі колективи Центру естетичного та громадянського виховання студентської молоді МЕГУ. Запальні танці та веселі співи від студентів та гостів налаштували усіх присутніх на позитивний лад та дали заряд бадьорості. А молитва на вдалий початок року додала впевненості в наступному дні.
По завершенню урочистостей першокурсники разом із батьками піднялися в аудиторії та вперше сіли за студентські парти.
Вітаємо усіх із початком навчального року та бажаємо гарних результатів в навчанні та задоволення від кожного дня у великій студентській родині Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука!
[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=pHjl-6Qsjo4[/embedyt]