МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Урочисто відсвяткували вручення дипломів (ВІДЕО)

Магістри усіх спеціальностей отримали свої заслужені дипломи цими вихідними. На сцені Рівненського академічного українського музично-драматичного театру сотні випускників змогли забрати документи про вищу освіту з рук своїх безпосередніх наставників, які впродовж років допомагали їм в опануванні професії.

Урочистості перемежовувалися виступами творчих колективів Центру естетичного та громадянського виховання студентської молоді МЕГУ.

Запальні співи підкреслювали важливість моменту та додавали святкової атмосфери у залі. Разом із друзями та родичами випускники із радістю забирали дипломи та з сумом прощалися із улюбленими викладачами, які встигли стати друзями та помічниками.

Вітаємо магістрів та нагадуємо, що двері Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука завжди відчинені для вас!!!

 

YouTube