В басейні МЕГУ студенти плавали з дітьми

У рамках практичних занять студенти факультету здоров`я, фізичної культури та спорту Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука займаються фізичною реабілітацією осіб з особливими потребами. У спортивно-оздоровчому комплексі імені В. Завацького в басейні молоді спеціалісти допомагають підвищити рухливість та позбавитися інших вад усім, хто потребує такого роду допомоги.

Нагадаємо, що оздоровчі програми реалізовуються університетом вже не перший рік та стабільно показують високі результати.