МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

В Інституті педагогічної освіти провели тренінг для студентів «Успішна людина XXI століття»

11 вересня 2018 року студентський парламент Інституту педагогічної освіти ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» організував зустріч для студентства ІПО із керівником Рівненського обласного підрозділу «Солідарна молодь Рівненщини», випускником педагогічного факультету Максимом Воловичем на тему:  «Успішна людина XXI століття».

Під час тренінгу було охарактеризовано умови формування всебічно розвиненої, самостійної, самодостатньої, успішної особистості та позитивного іміджу в суспільстві.

Максим щиро і безпосередньо ділився власним досвідом, спонукав студентство ІПО до громадської активності та презентував цікаві книги з саморозвитку й особистісного зростання.

На знак вдячності студентський парламент подарував Максиму Воловичу книгу англійського інтелектуала Річарда  Докінза.

YouTube