В МЕГУ Цикл гостьових освітніх лекторіїв «Здобувачу від випускника» продовжив бізнес-тренер, професійний коуч

Цикл гостьових освітніх лекторіїв «Здобувачу від випускника» продовжив бізнес-тренер, професійний коуч (ICU), рефлексивно-трансформаційний консультант, медіатор-конфліктолог, магістр психології, випускник ОР «Магістр» Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука,

стейкхолдер – Валентин Павлович Яковчук з темою «Основний інструмент консультанта – рівень власної особистості». Студенти освітніх рівнів «Бакалавр» та «Магістр» мали можливість познайомитись із особливостями коучингу, організаційного консультування, психологічної діагностики та відбору кадрів організації (підприємства), труднощами та шляхами їх подолання та важливостями постійного особистсіного, професійного розвитку для успішної діяльності, важливості супервізій для удосконалення професійного мислення фахівця.