В МЕГУ відбувся міжнародний проєкт на тему: «Вплив кінематографу на формування світогляду українських та американських студентів»

20 лютого 2020 відбувся міжнародний проєкт на тему: «Вплив кінематографу на формування світогляду українських та американських студентів» (“Influence and Importance of Film Industry on the students’ outlook formation”).

Під час проєкту студенти історико-філологічного факультету демонстрували свої улюблені фільми, разом із американськими вчителями Bobby та Sharon Watkins обговорювали про вплив кіно у їхньому житті, ділилися своїми враженнями щодо фільмів.