МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

В МЕГУ відбувся навчально-практичний семінар «ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ З БАСКЕТБОЛУ»

8 червня 2021 року на факультеті здоров`я, фізичної культури і спорту Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука відбувся навчально-практичний семінар «ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ З БАСКЕТБОЛУ» для студентів 1 курсів. Семінар проводився в ігровому залі ‘’СОК ім. Завацького'', в рамках навчальної дисципліни  “Спортивні ігри, з МВ” (викл. Ліщук С.В.).

Семінар проводили :

Ліщук С. В. – викладач кафедри фізичної культури і спорту, кандидат наук з державного управління, президент баскетбольного клубу «Рівне», МСМК з баскетболу (стейкхолдер).

Шемосюк І. С. – тренер БК «Рівне», випускник СВО «Магістр» факультету ЗФКіС Міжнародного економіко-гуманітарного університету, МС з баскетболу (стейкхолдер).

Бовсунюк Д.В. – суддя національної категорії Федерації баскетболу України, випускник СВО «Магістр» факультету ЗФКіС Міжнародного економіко-гуманітарного університету (стейкхолдер).

Під час навчально-практичного семінару учасники засвоїли теоретичну складову правил проведення баскетбольних матчів та практично відпрацювали методику початкових вправ з баскетболу. 

За підсумками семінару учасникам були вручені сертифікати і методичні рекомендації з навчального курсу.

YouTube