В МЕГУ відбувся онлайн-конкурс ораторського мистецтва.

За ініціативи виховного відділу та студентської ради МЕГУ серед студентів було оголошено конкурс ораторського мистецтва на тему «Мій університет».

Студенти майстерно розповідали про любов і патріотизм до рідного університету, особливості навчання, одногрупників, викладачів, участь у навчальних і виховних заходах, як вперше зробили крок в стінах Альма матір. Переглядаючи роботи журі були вражені теплими, чуттєвими, душевними словами та щирими емоціями наших студентів.

Важко було обрати найкращий відеоролик серед багатьох, але все ж журі змогли визначити переможців: IІІ – місце присвоєно Оленіч Аллі, студентці 1-го курсу педагогічного факультету, ІІ- місце – Натяжко Костянтину, студенту 2-го курсу факультету журналістики, і І-місце виборола Алексіюк Анастасія, студентка 1-го курсу факультету журналістики! Наші найщиріші вітання переможцям!