В рамках тижня юридичного факультету МЕГУ студенти 1 курсу ознайомились з роботою прокуратури

12 жовтня в рамках проведення тижня юридичного факультету МЕГУ студенти першого курсу на практиці ознайомились з роботою прокуратури.

Безпосередньо в приміщеннях прокуратури Рівненської області студенти ознайомились з історією прокуратури, функціями та актами реагування.

Крім того, студенти відвідали музей прокуратури, де їм було продемонстровано зразки форми одягу прокурорів різних періодів, документи та матеріали, які збереглись з довоєнних періодів, а також сучасні напрацювання діючих прокурорів.