В стінах МЕГУ працювали над коментуванням Закону України «Про національну поліцію».

Доктор юридичних наук, професор, професор кафедри кримінального права і правосуддя МЕГУ Копотун Ігор Миколайович прийняв участь у коментуванні Закону України «Про національну поліцію».

Видання розраховано на суддів, працівників правоохоронних органів, практикуючих юристів, аспірантів, студентів і викладачів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться питаннями правового регулювання в галузі кримінального законодавства України.