Вагомість олімпійського руху в системі гуманітарної освіти школярів обговорили на факультеті журналістики МЕГУ

На факультеті журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука відбулася прес-конференція із представниками Олімпійської академії України. До Студентського інформаційного агентства завітали Валентина Ермолова, директор Олімпійської академії України, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, професор кафедри історії та теорії олімпійського спорту Національного унверситету фізичного виховання і спорту України; Володимир Борейко, доктор економічних наук, професор, проректор Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука; Лідія Радченко, завідувач лабораторії олімпійської освіти Національного унверситету фізичного виховання і спорту України, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри історії та теорії олімпійського спорту; Лідія Завацька, голова Рівненського відділення Олімпійської академії України, кандидат педагогічних наук, професор, декан факультету здоров`я, фізичної культури і спорту Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука.

В ході зустрічі обговорювалися питання підготовки висококваліфікованих спеціалістів в галузі фізичного виховання та актуалізація молоді до активних занять спортом на постійній основі. Також студентів цікавили аспекти проведення профільних зустрічей з вчителями фізичної культури в регіонах для підвищення їх професійного рівня.

Нагадаємо, що прес-конференція відбулася у рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Культурна спадщина олімпійського руху в системі гуманітарної освіти школярів». На базі нашого університету захід відбувається вдруге, а наступного року планується залучити й міжнародних партнерів у сфері фізичної культури та спорту.