МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Відкрита лекція на історико-філологічному факультеті МЕГУ на честь столітнього ювілею Олеся Гончара

До 100-річчя від дня народження Олеся Гончара доцент кафедри української мови та літератури Овдійчук Л. М.  провела лекцію-дослідження  «Олесь Гончар як особистість в контексті доби» для студентів та викладачів історико-філологічного факультету МЕГУ.

Присутні активно й зацікавлено обговорювали проблемні  питання, заповнювали опорну таблицю «Олесь Гончар як особистість». Кожен відкрив для себе Гончара як людину, індивідуальність по-новому за допомогою уривків зі щоденників, листів, спогадів.

Саме завдяки першоджерелам Лілія Миколаївна створила літературно-психологічний портрет великого ідеаліста та інтелектуала XX століття, який отримав високий титул – совість нації.

YouTube