Відкрита лекція на історико-філологічному факультеті МЕГУ на честь столітнього ювілею Олеся Гончара

До 100-річчя від дня народження Олеся Гончара доцент кафедри української мови та літератури Овдійчук Л. М.  провела лекцію-дослідження  «Олесь Гончар як особистість в контексті доби» для студентів та викладачів історико-філологічного факультету МЕГУ.

Присутні активно й зацікавлено обговорювали проблемні  питання, заповнювали опорну таблицю «Олесь Гончар як особистість». Кожен відкрив для себе Гончара як людину, індивідуальність по-новому за допомогою уривків зі щоденників, листів, спогадів.

Саме завдяки першоджерелам Лілія Миколаївна створила літературно-психологічний портрет великого ідеаліста та інтелектуала XX століття, який отримав високий титул – совість нації.