Відбувся чемпіонат юридичного факультету з дартсу.

4 квітня з виїздом до бази відпочинку «Монте-Карло» у Рівненському районі відбувся чемпіонат юридичного факультету з дартсу.

Понад 20 учасників змагались між собою заради перемоги у вказаній спортивній грі.

Студенти та викладачі показали під час змагань високі результати шляхом влучних кидків, однак за результатами змагань було визначено трьох переможців.

Перше місце та золоту медаль отримала секретар деканату юридичного факультету Руда Олеся, друге місце та срібну медаль - доцент кафедри цивільно правових дисциплін юридичного факультету, кандидат технічних наук Ігор Риженко, а бронзу отримала студентка 2 курсу юридичного факультету - Почтар Софія.

Крім того, за стрімке бажання перемогти, віру в себе та з метою майбутніх професійних спортивних злетів, особливий кубок «За волю до перемоги» отримала студентка 1 курсу юридичного факультету Супронюк Ірина.