МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Відкрита лекція Заслуженого юриста України відбулась на юридичному факультеті МЕГУ

На юридичному факультеті Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем’янчука відбулась відкрита лекція на тему «Етикет службових осіб: теорія і практика». Лектором виступив Копотун Ігор Миколайович, доктор юридичних наук, професор кафедри кримінального права та правосуддя МЕГУ, Заслужений юрист України.

В доступній та цікавій формі професор Копотун розповів про історію і теорію етикету, зокрема дипломатичного та службового. Впродовж лекції присутнім було подано значну кількість цікавих фактів та корисних порад, що до того ж мали влучну візуалізацію. Лекція була позитивно та з цікавістю сприйнята студентами не лише юридичного факультету, але й студентами факультету журналістики та європейської освіти.

По завершенню лекції проректор з навально методичної роботи, професор Мединська Наталія Миколаївна подякувала професору Копотуну за змістовну та цікаву лекцію, а кафедрі кримінального права та правосуддя – за проведений захід.