Відомий історик Юрій Шаповал зустрівся з студентами МЕГУ

Український історик, академік Української Академії політичних наук Юрій Шаповал зустрівся з студентами Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.

Історик розповів про своє життя, а також про довгий шлях вивчення ним історії. За його словами, історія дає можливість проживати життя тої історичної постаті, чий життєвий шлях ти вивчаєш. І разом з цим аналізуючи чужі помилки або ж навпаки, досягнення, можна стати мудрішим.

Під час спілкування з студентами Юрій Шаповал презентував одну із своїх книг «Мить історії», яку присвятив священнику Любомиру Гузару, що став ініціатором її створення. В кінці зустрічі студенти мали можливість задати гостеві запитання. Автором найкращого запитання стала студентка 2-го курсу факультету журналістики Савчук Юлія.

Вона отримала подарунок із автографом відомого історика – книгу «Михайло Грушевський: «Я сам прийшов в політику через історію».