МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Відомий український економіст з рейтингу Forbes «Top Economic Thinkers-2015» прочитав лекцію для студентів МЕГУ

Відомий український економіст з рейтингу Forbes «Top Economic Thinkers-2015» прочитав лекцію для студентів МЕГУ

Навчання в умовах пандемії спонукає до ширшого застосування електронних комунікацій у освітньому процесі, дозволяючи вільно спілкуватись студентству з представниками академічної спільноти, практиками та неординарними особистостями. Наразі, здобувачі вищої освіти освітньої програми «Менеджмент організацій» та усі бажаючі, отримали нагоду стати учасниками он-лайн лекції науковця одного з найпрестижніших університетів Великої Британії – University of Birmingham, професора Oleksandr Talavera.

University of Birmingham

Professor Oleksandr Talavera

Залучені до лекції ознайомились з результатами наукових розвідок доповідача, присвячених дослідженню взаємозв’язку віку членів рад директорів великих компаній з їх прибутковістю. Особливо цікавими присутнім видались питання застосування математичного апарату «теорії турнірів» до оцінки рівня конкурентної боротьби серед топ-менеджерів та міжкультурних особливостей визначення розміру винагород вищому керівництву національних компаній.

Окрім основної теми, були обговорені проблеми розвитку країн в умовах світового економічного спаду, проблеми корпоративного та кроскультурного менеджменту.

Щиро вдячні Олександру за мотивацію студентів до плідного наукового спілкування! Зустрінемось незабаром!