МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Відтінки життя описував знаний фотохудожник на факультеті журналістики МЕГУ

Сьогодні на факультет журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука завітав Олег Куцкий, голова Одеської спілки фотохудожників, член правління НСФХУ, фотожурналіст УНІАН. Метр зі світовим ім`ям  поділився досвідом та дав декілька порад фоторепортерам-початківцям.

Пан Олег розповів не тільки про особливі факти своєї біографії, але й наголосив на тому, що якість фотографії напряму залежить від відношення фотографа до події, або ж людей, які зображені на плівці. Філософія життя допомагає йому створювати світлини, котрі несуть не просто фіксацію моменту, але відображають визначні емоційні відтінки.

Для фоторепортера важливо, на переконання Олега Куцкого, відчувати події, ставати їх активними учасниками. Тільки тоді фотографії дійсно будуть мати значення!

 

YouTube