МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Відзначаємо український День дошкілля

25.09.2018 року було проведено зустріч студентів І та ІІ курсу ІПО спеціальності 012 «Дошкільна освіта» з педагогічним колективом ЗДО №40 компенсуючого типу «Червоні вітрила» з нагоди святкування Дня дошкілля в Україні.

Методист дитячого садка Новосад Олена Василівна під час презентації представила широкий спектр методичної, організаційної та психолого-педагогічної діяльності, яка провадиться у закладі, познайомила студентів з інноваційними технологіями навчання, виховання та розвитку дітей дошкільного віку, які апробовано у його середовищі: ТРВЗ (теорією розв’язування винахідницьких завдань), концепцією розвитку музичних здібностей Карла Орфа, методикою розвитку комунікативної творчості та різноманітними формами вербального та невербального спілкування, з методом сендплей (гра з піском).

Працівники закладу дошкільної освіти продемонстрували майбутнім вихователям обладнані в дитячому садку масажний кабінет, кабінет сенглентної терапії, фітовітальню, залу ЛФК, кімнату спелеотерапії, інфрачервону сауну, кабінет психологічного розвантаження та логопедичний кабінет, музичну та спортивну залу, куточки інтелектуальних ігор та комунікаційних технологій.

З метою наближення якості освіти до євростандартів колектив ЗДО №40 співпрацює з колегами європейських країн: Польщі, Чехії, Німеччини. Директор закладу Прокопчук Олена Григорівна є членом міжнародної громадської організації дошкільних працівників ОМЕР. Проведена зустріч є однією з форм дуальної освіти, яка передбачена нещодавно затвердженою в МОН України Концепцією дуальної освіти, що має на меті об’єднати навчання та роботу студентів в професійній і вищій освіті.

Студенти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука мали змогу на власні очі побачити напрями діяльності закладу дошкільної освіти, у якому в майбутньому матимуть змогу працювати, застосовуючи інноваційні педагогічні технології та сучасне обладнання.