МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Військовий кореспондент провів майстер-клас для студентів факультету журналістики МЕГУ

Напередодні дня Збройних сил України до студентів факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука завітав Віктор Шубец.
Підполковник Збройних сил України, військовий кореспондент інформаційного агентства “Армія INFO” Міністерства оборони України, начальник прес-центру ООС та член спілки журналістів України дав майстер-клас із “Інформаційної політики та безпеки”.
У ході заходу пан Віктор розповів про свій професійний та творчий шлях у військовій журналістиці та особливості висвітлення питань, що стосуються військовослужбовців на лінії вогню та поза нею.
Приємною несподіванкою для гостя стала подяка від ректора МЕГУ Анатолія Дем`янчука за сумлінну співпрацю, високу професійну майстерність та вагомий внесок у практичну підготовку майбутніх журналістів.