Військовий кореспондент провів майстер-клас для студентів факультету журналістики МЕГУ

Напередодні дня Збройних сил України до студентів факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука завітав Віктор Шубец.
Підполковник Збройних сил України, військовий кореспондент інформаційного агентства “Армія INFO” Міністерства оборони України, начальник прес-центру ООС та член спілки журналістів України дав майстер-клас із “Інформаційної політики та безпеки”.
У ході заходу пан Віктор розповів про свій професійний та творчий шлях у військовій журналістиці та особливості висвітлення питань, що стосуються військовослужбовців на лінії вогню та поза нею.
Приємною несподіванкою для гостя стала подяка від ректора МЕГУ Анатолія Дем`янчука за сумлінну співпрацю, високу професійну майстерність та вагомий внесок у практичну підготовку майбутніх журналістів.