МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Викладачі юридичного факультету МЕГУ взяли участь у представницькій конференції

Дев’ята міжнародна науково-практична конференція «Юриспруденція в сучасному інформаційному просторі», відбулася днями у Національному авіаційному інституті. Учасниками заходу стали учені, представники дипломатичних структур та юристи-практики з двадцяти п’яти країн світу та дев’ятнадцяти регіонів України. Серед інших до участі у цьому науковому заході були запрошені декан юридичного факультету МЕГУ Андрій Матвійчук, заступник завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін Володимир Дума, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Віталій Микулець.

Учасники конференції обговорили та визначили основні напрями та перспективи розвитку юридичної науки і практики в сучасному інформаційному просторі. Як відзначили організатори конференції, завдяки роботі конференції відбувся конструктивний діалог і обмін досягненнями, що є важливим кроком на шляху подолання кризових явищ у складний період реформування усіх сфер суспільного життя, який сприяє розвитку інформаційного простору. За матеріалами конференції видано збірник матеріалів, в якому представлені і матеріали викладачів МЕГУ.

Крім того в рамках конференції було досягнено домовленості про проведення спільного науково-практичного семінару на базі юридичного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука. Модераторами цього семінару виступатимуть декан юридичного факультету МЕГУ Андрій Матвійчук та завідувач кафедри теорії та історії держави і права Іван Бородін.

YouTube