Викладачка МЕГУ долучилася до роботи Міжнародної конференції “Від стартапу до глобального успіху – мистецтво масштабування бізнесу” в Польщі

Міжнародна конференція “Від стартапу до глобального успіху – мистецтво масштабування бізнесу” (“Od startup’u do globalnego sukcesu – sztuka skalowania biznesu”), що проходила 17 жовтня 2019 року у м. Люблін, була організована Департаментом економіки та підтримки підприємництва (Departament Gospodarki i Wspierania Przedsiębiorczości, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie).

В межах стипендіальної грантової програми Lane Kirkland Scholarship Program, до роботи конференції долучилася Анна Князевич, доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту економічного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.

За допомогою декількох дискусійних панелей, були висвітлені проблеми всебічного аналізу та вирішення питань, пов’язаних з інтернаціоналізацією та масштабуванням бізнесу. Підприємці, науковці, представники установ ділового середовища, органів місцевого самоврядування м. Люблін та інші зацікавлені учасники конференції обговорили наявні можливості та приклади успішної реалізації стартапів, шляхи їх фінансування, моделі підтримки та сучасні інструменти масштабування бізнесу, в тому числі цифрового маркетингу та електронної комерції.