МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Виконуюючи поради В. О. Сухомлинського

У кінці вересня уся педагогічна спільнота України відзначає 100 ліття з дня народження відомого українського педагога В.О.Сухомлинського. Долучилися до святкувань і студенти нашого ВНЗ. Так, викладач кафедри педагогіки кандидат педагогічних наук, доцент Марчук О.О. провела виховний захід “Прислухаємося до порад Великого Учителя”.

Участь у ньому брали окрім майбутніх вчителів, студенти факультету кібернетики та економіки. Урочистості відбулися в читальному залі нашого університету, де діє виставка наукових праць В. О. Сухомлинського.
Бібліотекар Пабат Л. П. також ознайомила присутніх із науковими розвідками, які оповідають про актуальність поглядів відомого педагога. Студенти переглянули фільм “Серце , віддане дітям”

Поради дітей В. Сухомлинського щодо виховання дітей в Дусі гуманізму та милосердя потребують впровадження в школах сьогодення.