МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Висловлюємо щиру подяку Салтишевій Вікторії Михайлівні

Висловлюємо щиру подяку завідувачці кабінету початкової та дошкільної освіти РОІППО Салтишевій Вікторії Михайлівні за високий професіоналізм та педагогічну майстерність у проведенні методичного семінару.

23 жовтня 2018 року було проведено методичний семінар “Нова українська школа: реалії, досвід, перспективи” для викладачів і студентів Інституту педагогічної освіти.

Тьютор семінару Салтишева Вікторія Михайлівна розповіла про головні принципи організації освітнього процесу за Державним стандартом “Нова українська школа” , про інноваційні педагогічні технології, методи і засоби навчання.

Методичний семінар було проведено з метою формування професійно-педагогічної компетентності майбутнього вчителя початкової школи у нових умовах.