ВІТАЄМО! ЯРЕНЧУК ОЛЬГУ студентку факультету журналістики З ПЕРЕМОГОЮ, ЯКА ЗАЙНЯЛА І-МІСЦЕ В НОМІНАЦІЇ – «БЛАГОДІЙНІСТЬ МЕДІА» В НАЦІОНАЛЬНОМУ КОНКУРСІ «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА-2019».

Яренчук Ольга - прес-секретар громадської організації «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії», студентка факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука, позаштатний кореспондентом газет «Вісті ковельщини», «Сила духу», «Благовіст». У зв’язку з пандемією COVID - 2019 та запровадженням карантинних заходів в Україні оголошення переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019» відбулося в режимі онлайн.

Оголосили та привітали цьогорічних переможців 9 квітня 2020 року. БУРШТИНОВУ СТАТУЕТКУ "АНГЕЛ ДОБРА" вручать після скасування карантину.
На початку квітня Національна експертна рада,
із залученими зовнішніми експертами, оцінювали заявки та визначали
лауреатів та переможців конкурсу. До Національної
експертної ради до керівних органів конкурсу входили Наглядова рада,
Медіа рада, Ділова рада та Організаційний комітет.
Усіх учасників конкурсу вітали:

· Предстоятель Православної Церкви України, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України ЕПІФАНІЙ (Думенко).
· Верховний архієпископ Києво-Галицький, Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший СВЯТОСЛАВ (Шевчук).
· ОЛЕКСАНДР МАКСИМЧУК – Президент Асоціації благодійників України, Голова Оргкомітету Національного конкурсу «Благодійна Україна».
· АНЖЕЛІКА РУДНИЦЬКА – голова Наглядової ради конкурсу «Благодійна Україна», волонтерка, співачка, громадська діячка, мисткиня.
· КАТЕРИНА ЮЩЕНКО – голова Наглядової ради міжнародного благодійного фонду «Україна 3000», членкиня Національної експертної ради конкурсу «Благодійна Україна».
· ГАЛИНА СИМХА – голова правління Асоціації Український бурштиновий світ, членкиня АБУ.
· ЮЛІЯ ФЕДІВ – виконавча директорка Українського культурного фонду, членкиня Наглядової ради та оргкомітету конкурсу «Благодійна Україна».
· ЛАРИСА БІЛОЗІР – народна депутатка України, благодійниця, неодноразова переможниця конкурсу «Благодійна Україна».
· ОЛЬГА ВІЄРУ – директорка ДП «Український дім», членкиня Оргкомітету конкурсу «Благодійна Україна», членкиня Наглядової ради Асоціації благодійників України.
· БОГДАН МАСЛИЧ – виконавчий директор ГО «Гурт», громадський діяч, експерт з розвитку громадянського суспільства, член Медіа ради конкурсу «Благодійна Україна».
· ВАСИЛЬ КРЕМЕНЬ – вчений, державний, політичний діяч, президент Національної академії педагогічних наук України.
· МАРИНА АНТОНОВА – голова Правління міжнародного благодійного фонду «Україна 3000», співорганізаторка конкурсу «Благодійна Україна» членкиня Оргкомітету конкурсу, членкиня Правління Асоціації благодійників України.
· СЕРГІЙ ФОМЕНКО – співак, лідер музичного гурту «Мандри», волонтер та член Наглядової ради конкурсу «Благодійна Україна».
· ЛАРИСА МУДРАК – медіа експертка, журналістка, голова Медіа ради конкурсу «Благодійна Україна», Віце-Президент Асоціації благодійників України.
· ІВАННА КЛИМПУШ-ЦИНЦАДЗЕ – народна депутатка України, Голова Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, членкиня Наглядової ради конкурсу «Благодійна Україна»
· АНДРІЙ ІОНОВ – директор громадської організації «Вектор», член Ділової ради конкурсу «Благодійна Україна», член Правління Асоціації благодійників України