Вітаємо колегу з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі знань «Право».

27.02.2021 у спеціалізованій вченій раді Науково-дослідного інституту публічного права (місто Київ) старший викладач  Деревянко Наталія Зеновіівна здійснила захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі знань «081» «Право» на тему: «Адміністративно- правові засади реалізації права на отримання професійної правничої допомоги в Україні».

Основні теоретичні положення, висновки і практичні рекомендації, були обґрунтовані Деревянко Н.З. в дисертації, та відображені в наукових публікаціях. Вимоги пунктів 9-18 Порядку проведення присудження ступеня доктора філософії були дотримані.

Спеціалізованою вченою радою було прийнято рішення присудити Деревянко Н. З. науковий ступінь доктора філософії в галузі знань «Право» за спеціальністю 081 «Право».

Вітаємо нашу колегу з черговим науковим здобутком.