МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Вітаємо колегу з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі знань «Право».

27.02.2021 у спеціалізованій вченій раді Науково-дослідного інституту публічного права (місто Київ) старший викладач  Деревянко Наталія Зеновіівна здійснила захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі знань «081» «Право» на тему: «Адміністративно- правові засади реалізації права на отримання професійної правничої допомоги в Україні».

Основні теоретичні положення, висновки і практичні рекомендації, були обґрунтовані Деревянко Н.З. в дисертації, та відображені в наукових публікаціях. Вимоги пунктів 9-18 Порядку проведення присудження ступеня доктора філософії були дотримані.

Спеціалізованою вченою радою було прийнято рішення присудити Деревянко Н. З. науковий ступінь доктора філософії в галузі знань «Право» за спеціальністю 081 «Право».

Вітаємо нашу колегу з черговим науковим здобутком.

YouTube