МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Вітаємо наших спортсменів із високим результатом чемпіонату України серед молоді і юніорів з веслування на байдарках і каное

У Дніпрі завершився чемпіонат України серед молоді і юніорів з веслування на байдарках і каное, який був відбірковим на чемпіонати Європи і світу серед юніорів. Блискуче виступили на головних змаганнях України наші спортсмени, а саме:
Андрій ШКАРНЕГА в каное - четвірка на дистанції 500 м. - I місце,  каное – одиночка на 500 м. - II місце, в каное - двіці на 1000 м. - II місце, на 500 м. - II місце.
Катерина БЕЗНЮК в категорії каное – одиночка на дистанції 1000 м. стала переможницею, на дистанції 500м. - III місце та в каное - двійці на 500 м. - III місце. 
У  категорії каное - четвірка Костянтин АНФЬОРОВ став бронзовим призерам. Також в каное - двійці Костянтин АНФЬОРОВ на 1000 м. посів III – місце.
Вітаємо наших спортсменів та їхніх тренерів Олександра МАКСИМЧУКА та Олександра ПАВЛЮКА з вдалим виступом на змаганнях!
YouTube